VIEW MAX

Тайванська компанія VIEW MAX (VIEW MAX Ind. Co. Ltd) починає свою історію з 1991 року. Протягом більше 25-ти років ключовими аспектами для компанії були якість та інновації, завдяки чому продукція VIEW MAX є затребуваною по всьому світу! Компанія View MAX виробляє настільки якісну продукцію, що різниця між оригінальною та альтернативної продукцією полягає лише в логотипі виробника. View Max Industrial Заснована в 1991 року компанія View Max Industrial Co. Ltd. є найбільшим в Тайвані професійним виробником дзеркал і аксесуарів для європейських автомобілів. І найбільшим імпортером автомобільних дзеркал в Україні. Вся продукція (дзеркала, вкладиші дзеркал, скла дзеркал, поворотники в дзеркало, покажчики повороту в зекрала) сертифікована міжнародними стандартами і визнана кращою продукцією на ринку серед неоригінальних запчастин. Немає сенсу купувати дзеркала оригінал або б.у. Навіщо платити більше? Компанія VIEW MAX інвестує великі суми в обладнання для виготовлення дзеркал і решти продукції. Продукція VM травмобезпечна - розбите дзеркало залишається в оправі. У нас Ви зможете купити дзеркала заднього виду, ліве дзеркало, праве дзеркало, бічне дзеркало, вкладиш дзеркала, скло дзеркала, кришку дзеркала, корпус дзеркала, поворотник в дзеркало, повторювач повороту в зекрало, покажчик повороту в дзеркалі. З обігрівом і без. Ми працюємо безпосередньо з компанією Viev Max і заводом виробником. Працюємо по готівковому та безготівковому (безнал) розрахунком.

Вся продукція компанії View Max відповідає міжнародним, американським і європейським стандартам якості (/ TS 16949 - 2nd Edition, ISO 9001: 2000, CAPA, SAE, ECE, SABS, 3C). Завдяки цьому дзеркала і їх деталі для іномарок «Вієвою Макс» отримала всесвітнє визнання, яке підтверджується великою кількістю міжнародних нагород.

 

Бічні дзеркала це в першу чергу Ваша захист. Не обов'язково купувати їх, в разі пошкодження. Далеко не на всіх автомобілях дзеркала йдуть з обігрівом або функцією складання. Ви можете купити дзеркала з обігрівом і функцією складання, що дуже виручить Вас в холодні пори року, а складання убезпечить Ваш автомобіль від невмілих і випадкові неприємностей при парковці в незручних місцях. Зверніть увагу на дзеркала з системою "мертва зона", це дуже зручна функція, яка завжди буде попереджати про заваді в зоні, невидимою в відображенні. Дзеркала з покажчиком повороту і освітленням порога. На сучасних автомобілях ця функція йде в дорогих комплектаціях, дуже зручні системи, які підсвічують поріг і двері в темний час доби.

 
Деталі кузова, оптика, дзеркала:
+38 (097) 777 0 778
 
 
Відділ КПП, АКПП та двигуни:
+38 (068) 838 77 77
 
Кошик порожній